Híreink

Torna Diákolimpia - országos elődöntő eredmények

2019. március 10-én, vasárnap rendezték meg a Torna „B” kategória Diákolimpia Országos Elődöntőt Budapesten az UTE csarnokában. A Vetési Albert Gimnázium fiú és leány csapata képviselte az iskolát a népes mezőnyben. A lányoknál és a fiúknál is 17-17 csapat versenyzett délelőtt, s a lányoknál további 15 csapat délután.

A fiú csapat, a tavalyi Bajnoki címhez képest szerényebb csapattal tudott kiállni, számukra a cél az országos döntőbe kerülés volt. Szerencsére sikerült a feladat, 11. helyen végeztek, ami továbbjutást jelent az április 13-14-i döntőbe.

A leányok versenyén csapatunk jól szerepelt, 5. helyen végeztek, ami szintén továbbjutást jelent az iskola számára. Keller Fruzsina 6. helyen végzett az egyéni összetett versenyben.

Csapat tagjai:

Leányok

 • Kaszián Réka – 9/B.
 • Szlávik Angelika – 9/NYD
 • Zab Johanna – 9/B.
 • Kuszi Eszter – 9/A.
 • Takács Dorottya – 10/B.
 • Keller Fruzsina – 9/NYB.

Fiúk

 • Erdődi Sámuel – 9/C.
 • Rózsa Ákos – 11/B.
 • Szekeres Dominik – 12/A.
 • Mátyás Balázs – 9/B.
 • Abafalvi László – 11/B.A képen látható még Punk Réka, aki egyéniben indult!

Edző, testnevelő – Kovács Tamás