Kedves felvételiző diákok!

Az alábbi felületen oktatási azonosítótok megadásval lekérdezhetitek pontszámaitokat, illetőleg láthatjátok az ideiglenes sorrendet is az általatok megjelölt tagozatokon (képzési területekeen). Amennyiben az adatokban eltérést tapasztaltok, a novotny.judit[kukac]vetesi.hu e-mail címen jelezzétek!

Belépés a Vetési Albert Gimnázium Felvételi Információs Rendszerébe

A központi írásbeli felvételi eredményéről készült kimutatás itt tölthető le:

dokumentumok icon

Kimutatás a központi írásbeliről 2021

Tisztelt Szülők! Kedves Felvételiző diákok!

A középfokú felvételi eljárás központi írásbeli vizsgáira 2021. január 23-án (szombaton) kerül sor. Kérjük, hogy a diákok 9.30 órára érkezzenek! A járványügyi előírásoknak megfelelően egy teremben legfeljebb 10 vizsgázó vizsgázhat. A beléptetést is úgy szervezzük, hogy minél kevesebb diák találkozzon egymással a folyosókon, közösségi terekben. Emiatt a vizsgatermek több bejáraton keresztül közelíthetők meg:

A Vetési Albert Gimnázium felvételi tájékoztatója a képre kattintva elérhető.

Dia1

A 2019/2020. tanév végzős diákjai közül a felsőoktatásba jelentkezettek 91%-át vették fel valamelyik hazai vagy külföldi egyetemre. Az összes végzős tanuló létszámára vetítve a felvételi arány 83%.

A megjelölt hazai egyetemek rangsorát az Eötvös Lóránd Tudományegyetem vezeti, a diákok 34%-át vették fel az ELTE valamelyik karára. A rangsorban a Budapesti Gazdasági Egyetem (15%), a Pécsi Tudományegyetem (8%) és a Budapesti Műszaki Egyetem (8%) követi.