Kedves felvételiző diákok! Kedves Szülők!

A kijavított dolgozatok megtekintése és az értékelő lapok átvétele iskolánkban 2022. január 28-án (pénteken) 8.00-16.00 között lesz. 

Az egészségügyi hatóságok által javasolt biztonsági intézkedéseknek megfelelően a dolgozatot a szülő vagy tanuló telefonnal lefényképezheti.

A dolgozatok nem vihetők el!

A dolgozatok megtekintése, az értékelő lapok átvétele más személy részére csak meghatalmazással lehetséges.

Észrevétel tehető "Tanulói észrevétel" lapok kitöltésével és aláírásával 2022. január 31. 16:00 óráig  személyesen a titkárságon illetőleg akadályoztatás esetén a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre megküldve. 

dokumentumok icon

Tanulói észrevétel (nyomtatvány)

 dokumentumok icon

Fellebbezés az iskola által hozott döntés ellen