Tisztelt Szülők!

A 2021/2022-es tanévre történő beiratkozás online formában történik a KRÉTA rendszeren keresztül.

Az e-ügyintézés felületén 2021. június 15-től nyílik meg a lehetőség a szülők / törvényes képviselők részére, hogy beküldjék gyermekeik adatait a középiskolába.

Az eÜgyintézésról a KRÉTA Tudásbázisban itt tájékozódhatnak.

A beiratkozásról készített rövid tájékoztatót itt érik el.

Kérjük, részesítsék előnyben az online beiratkozást. Személyes beiratkozás indokolt esetben 2021. június 24-én 8-12 óra között lehetséges előzetes időpont egyeztetése után. Időpontot a titkarsag[kukac]vetesi.hu e-mail címen, illetőleg a 88/560-680-as telefonszámon tudnak kérni az eÜgyintézés felületen tapasztalt probléma megadásával.

További részletes tájékoztatást az online beiratkozás megnyitása előtt adunk.