Tisztelt Szülők!

A nyelvi előkészítő évfolyam tankönyvrendelésével kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni Önöket.

Kérjük, regisztráljanak az alábbi felületen:

Ezt követően legyenek szívesek ellenőrizni a diák fent levő adatait, ill. pótolják a hiányzó adatokat (gondviselő neve, lakcím). Majd nézzék át a tankönyveket, és ha egyetértenek vele, hagyják jóvá a rendelést! Ha van, a módosítási igényt szíveskedjenek jelezni a felületen!

Csak a 9NyD (emelt angol) tanulóinak! Az ide felvett diákoknak választaniuk kell 2. idegen nyelvet, ez a spanyol vagy a német lehet. Ezt úgy tudják jelezni, hogy a NEM választott nyelv tankönyveit törlik. Egyenlőtlen eloszlás esetén a felvételi rangsor dönt, hogy ki melyik nyelvi csoportba kerül.

Kérdés, kérés vagy bármilyen gond esetén írjanak a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. emailcímre.

HATÁRIDŐ: JÚNIUS 15.

Tankönyvosztás a tanév első napján.

A 2020-2021-es tanévtől kezdődően az iskola minden tanulója térítésmentesen kapja a tankönyveket, tehát azokért fizetni nem kell, viszont a könyvtár tulajdonát képezik.

Együttműködésüket köszönjük:

Pálfi Beáta és Vajcs Márton tankönyvfelelősök