ERASMUS PLUS PROJEKTÜNK CÓRDOBAI NEMZETKÖZI DIÁKTALÁLKOZÓJA

2018. november 12-16.
(David Martos és David Cibeiras írása)

November 10-én a spanyol két tannyelvű tagozat három diákja, Sári Júlia és Horváth Patrik 12. A osztályos tanulók és Tóth Sára 11. A osztályos tanuló David Cibeiras Barja projektkoordinátor és David Martos Bertelli kíséretében Córdobába utaztak, hogy részt vegyenek a „Rádió, tinédzserek és hírek. Egy projekt az európai befogadó oktatásért” című Erasmus Plus pályázat harmadik nemzetközi projekttalálkozóján, amelynek a Pedro Abad Gimnázium adott otthont november 12 és 16 között. A spanyolországi diáktalálkozó közösen feldolgozandó témája az LMBTQ+, azaz a nemi identitás és a szexuális orientáció voltak.

Az alábbi linkre kattintva elérhető a feledhetetlen hét élményeiről szóló beszámoló.