Tanári munkaközösségek

A fogadóóra időpontok a 2019/20-as tanév 1. félévére vonatkoznak

FényképNévTanított tárgyai Fogadóóra
Bánlaki Ildikótársadalomismeret, rajz, etika, művészetek
Burillo Lozano, Ignaciospanyol nyelvspanyol lektor, a spanyol színjátszó kör vezetőjeCsütörtök 6. óra
Csatári Nóra Évabiológia, kémiaA 12.B osztályfőnöke, az ökoiskolai feladatokért felelős pedagógusSzerda 3. óra
Csepelyné Gáncs Juditkémia, matematika, laborA 10.B osztályfőnökeKedd 3. óra
Csík Andreanémet, francia, francia civilizációA 9.kny/C osztályfőnöke
Czeglédi DóraspanyolKedd 2. óra
Czukelterné Pőcze ZsuzsannaangolPéntek 6. óra
Czuppon AnettangolA 12.D osztályfőnökeHétfő 3. óra
Demes AndreamagyarA magyar-művészetek munkaközösség vezetője
Erdélyiné Győri JudittestnevelésA 10.C osztályfőnökeHétfő 3. óra
Gábor Andrástörténelemóraadó
Gáncsos Gabriellaföldrajz, matematikaSzerda 4. óra
Glatzné Gyömörei IrénéletvitelIntézményvezető-helyettes
Grezsu Csabatörténelemóraadó
Hellebrandt ZoltántestnevelésMunkavédelmi felelősPéntek 3. óra
Horváth JuditmagyarHétfő 6. óra
Houdayer Mathieufranciafrancia lektor
Imre TamástörténelemA társadalomtudományi munkaközösség vezetője, a 10.A osztályfőnökeHétfő 3. óra
Imre-Krebsz Zsuzsafrancia
Imreh LászlómatematikaPéntek 6. óra
Juhász Orsolyamatematika, informatikaSzerda 4. óra
Kádár Jutkamatematika
Kaizerné Meggyes ZsuzsannanémetA német nyelvi munkaközösség vezetőjeSzerda 3. óra
Kalocsainé Szmeló Magdolnamagyar
Kiss Cecíliafrancia
Dr. Kocán Bélamagyar
Kósa KatalinnémetCsütörtök 4. óra
Kovács Rita Felíciaangol, német
Kovács TamástestnevelésA 9.ny/D osztályfőnökeSzerda 4. óra
Kreschkáné Világhy BernadettbiológiaHétfő 4. óra
Kristóf Gábormatematika, fizikaA matematika-informatika munkaközösség vezetője, a 11.A osztályfőnöke
Kristóf Juditmatematika, fizika, laborA 9.A osztályfőnökeSzerda 3. óra
Kun Zsuzsannamatematika, fizika, laborA 9.kny/A osztályfőnöke
Lakóné Adonyi KrisztinainformatikaIntézményvezető-helyettesSzerda 2. óra
Likerné Pucsek Rozáliabiológia, kémiaA természettudományi munkaközösség vezetője, a 11.B osztályfőnökeKedd 3. óra
Lunk Gabriellatáncóraadó
Martos Bertelli, Davidspanyol nyelvspanyol lektor
Mező KrisztinaangolHétfő 6. óra
Molnár Enikőfrancia, történelemIfjúságvédelmi felelősHétfő 7. óra
Nádasi Editangol
Nagy-Kasper Juditbiológia, labor
Nagyné Dudics IvettaangolHétfő 3. óra
Nagyné Kovács Erikaetikaóraadó
Németh Edinatestnevelés
Nyerges EszterangolAz angol nyelvi munkaközösség vezetője, a 11.D osztályfőnökeHétfő 5. óra
Nyerges Katalinfrancia, földrajzA francia színjátszó színpad vezetője, a 9.C osztályfőnökeSzerda 3. óra
Orosz Enikőtörténelem, franciaA 12.C osztályfőnökeHétfő 4. óra
Pál Judittörténelem, biológiaA 9.D osztályfőnökeHétfő 4. óra
Papp Katalinföldrajz, matematikaA francia nyelvi munkaközösség vezetője, a 11.C osztályfőnöke
Pucsek Zsuzsannatánc és dráma, magyarIrodalmi színpad vezetője
Puig Ávila Martaspanyolspanyol lektorSzerda 4. óra
Resch LajosnémetA 9.ny/B osztályfőnökeKedd 3. óra
Sári KatalinspanyolKedd 4. óra
Simon ZsoltangolIntézményvezető-helyettes
Szántai Erzsébetfrancia civilizációIntézményvezető
Szarkáné Gáspár Andrea németAz osztályfőnöki munkaközösség vezetője, a 9.B osztályfőnöke, pályaválasztási felelősSzerda 4. óra
Szatmári Évaangol, németA 9.D osztály osztályfőnökeHétfő 3. óra
Szedlák RékaspanyolA spanyol nyelvi munkaközösség vezetőjePéntek 3. óra
Tislér Norbertfizika, matematikaHétfő 3. óra
Tóth ZsuzsannaénekSzerda 7. óra
Török Adélangol, spanyol
Vajcs MártoninformatikaTankönyvfelelősSzerda 5. óra
Varga Balázs testnevelés, gyógytestnevelésA testnevelés munkaközösség vezetője, DÖK segítő pedagógus, a 12.A osztályfőnökeHétfő 3. óra