Tanáraink

Tanári munkaközösségek

A fogadóóra időpontok a 2016/17-os tanév 2. félévére vonatkoznak

FényképNévTanított tárgyaiFogadóóra
Bánlaki Ildikótársadalomismeret, rajz, etika, művészetekCsütörtök 2. óra
Burillo Lozano, Ignaciospanyol nyelvKedd 6. óra
Ciberias Barja, Davidspanyol történelem, spanyol civilizáció, spanyol nyelvKedd 4. óra
Claudio, Maïlysfrancia nyelvKedd 5. óra
Csatári Nóra Évabiológia, kémiaCsütörtök 1. óra
Csepelyné Gáncs Juditkémia, matematika, laborKedd 2. óra
Csík Andreanémet, francia, francia civilizációKedd 3. óra
Czuppon AnettangolKedd 2. óra
Demes AndreamagyarKedd 3. óra
Erdélyiné Győri JudittestnevelésSzerda 6. óra
Fodorné Timár OrsolyaangolSzerda 3. óra
Gábor AndrástörténelemCsütörtök 2. óra
Gáncsos Gabriellaföldrajz, matematikaHétfő 3. óra
Glatzné Gyömörei IrénéletvitelHétfő 1. óra
Dr. Gőgh Ágnesspanyol földrajz, spanyol nyelvKedd 3. óra
Horváth JuditmagyarPéntek 3. óra
Imre TamástörténelemSzerda 3. óra
Imreh Enikőfrancia, francia civilizációSzerda 2. óra
Imreh Lászlómatematika, informatikaCsütörtök 1. óra
Juhász Orsolyamatematika, informatikaHétfő 4. óra
Kádár JutkamatematikaKedd 2. óra
Kaizerné Meggyes ZsuzsannanémetHétfő 4. óra
Kalocsainé Szmeló MagdolnamagyarHétfő 6. óra
Dr. Kocán BélamagyarKedd 4. óra
Kósa KatalinnémetSzerda 4. óra
Kovács Ilonamatematika, fizika, laborHétfő 3. óra
Kovács Rita Felíciaangol, németCsütörtök 2. óra
Kovács TamástestnevelésCsütörtök 2. óra
Kristóf Gábormatematika, fizikaHétfő 3. óra
Kristóf Juditmatematika, fizika, laborCsütörtök 2. óra
Kun Zsuzsannamatematika, fizika, laborHétfő 4. óra
Lakóné Adonyi KrisztinainformatikaSzerda 2. óra
Likerné Pucsek Rozáliabiológia, kémiaCsütörtök 3. óra
Lunk GabriellatáncHétfő 4. óra
Martos Bertelli, Davidspanyol nyelvCsütörtök 3. óra
Molnár Enikőfrancia, történelemHétfő 6. óra
Nagy-Kasper Juditbiológia, laborHétfő 4. óra
Nyerges EszterangolSzerda 2. óra
Nyerges Katalinfrancia, földrajzKedd 3. óra
Orosz Enikőtörténelem, franciaHétfő 2. óra
Papp Katalinföldrajz, matematikaKedd 7. óra
Pucsek Zsuzsannatánc és dráma, magyarHétfő 2. óra
Resch LajosnémetHétfő 5. óra
Rozner Csabarajz, történelemHétfő 8. óra
Simon ZsoltangolHétfő 4. óra
Siposné Szucsik Zsuzsannamagyar, történelemCsütörtök 5. óra
Szabó BalázsangolKedd 6. óra
Szántai Erzsébetfrancia civilizáció
Szarka Lászlóföldrajz, történelemCsütörtök 2. óra
Szarkáné Gáspár Andrea németHétfő 1. óra
Szász PétertestnevelésPéntek 2. óra
Szatmári Évaangol, németHétfő 3. óra
Szilágyi JuditiskolapszichológusSzerda 6. óra
Tóth Orsolyaolasz nyelvPéntek 4. óra
Tóth ZsuzsannaénekHétfő 3. óra
Török Adélangol, spanyolHétfő 4. óra
Vágovits GizellaangolHétfő 4. óra
Vajcs MártoninformatikaKedd 4. óra
Varga Balázs testnevelés, gyógytestnevelésHétfő 4. óra
Vereskutiné Kis Zsófia németKedd 3. óra
Vesztergomné Nagy Rita testnevelésHétfő 3. óra