"A" kategóriás fiú kosárlabda diákolimpia

"A" kategóriás fiú kosárlabda csapatunk a legjobb 32 között volt, s a 2018. december 17-i országos elődöntőn 3. helyen zárt.

A sorsolás után csapatunk összekerült a torna későbbi győztesével, akitől a félidőre kapott 41 pontot (19-61) így vége lett a mérkőzésnek. Fejben, fizikumban sokkal-sokkal előrébb jártak a Falco és a Zalaegerszeg játékosai, mint csapatunk.
A bronzmérkőzésen egy motiválatlan, sokáig nagyon jól zónázó csapat ellen játszottunk, az utolsó előtti játékrész végén még egyenlő volt az állás, majd az utolsó 10 percet jobban bírtuk. 62-73-ra nyertünk, így ezzel a fiú kosárlabda eddigi legjobb eredményét érték el a srácok.

HAJRÁ VETÉSI!!! VAMOS VETESI!

Résztvevők
Bíró Barna, 12.A
Dabosi Máté, 12.A
Horváth Patrik, 12.A
Kocsis Márton, 12.A
Majkó Ádám, 12.A
Bódy György, 12.A
Lőrincz Dániel, 9.D
Ács Benedek, 9.KNYA
Bihary Béla, 9.KNYA
Bruder Flórián, 10.A
Simon Márton, 10.C