A Magyar Diáksport Szövetség Veszprém megyei szervezete megtartotta hagyományos diáksport évzáróját, ahol az elmúlt esztendő legjobbjait díjazták. A Simonyi iskolában megrendezett ünnepségen Németh Noémi, az MDSZ régiós vezetője köszöntötte az egybegyűlteket. Veszprém megye és a város sportjának egyik meghatározó sikerágazata a diáksport. Nagy számban nyertek diákolimpiai címeket az elmúlt tanévben a megyei diákok.

Országos diákolimpiai bajnoki címet szerzett a gimnáziumunk VI. korcsoportos fiú strandkézilabda-együttese, illetőleg a V–VI. korcsoportos fiú B kategóriás tornacsapatunk. Egyéniben első helyezett lett Zsetnyai Ákos tanulónk 3000 méteren. Ákos 1500 méteren második helyen végzett.

Az országos diákolimpiai döntőkön második helyezést ért el iskolánk VI. korcsoportos fiú floorball együttese, valamint gimnáziumunk V–VI. korcsoportos svédváltója. Egyéniben második lett Mátrai Roland tanulónk 100 méter gyorson.

Harmadik helyezést ért el csapatban fiú kézilabdacsapatunk.

Az eredményekhez gratulálunk! Szép teljesítmény!