Kézilabda Diákolimpia Országos Elődöntők

Kiemelkedően szerepelt fiú kézilabdacsapatunk a Tatabányán rendezett versenyen. Az elődöntőben magabiztos játékkal verték a székesfehérvári Széchenyi István Műszaki Szakgimnázium és Szakközépiskola csapatát (41-16), a döntőben végig vezetve győzték le a helyi Bárdos László Gimnáziumot (26-21), ezzel kivívták a jogot a 8 csapatos Országos Döntőben való szereplésre, melyet Nyíregyházán rendeznek 2017. február első hétvégéjén. Lány csapatunk hazai pályán az elődöntőben vereséget szenvedett a szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium csapatától, majd a bronzmérkőzésen 29-17-re legyőzte a tatai Eötvös József Gimnázium csapatát. Gratulálunk csapatainknak és Varga Balázs tanár úrnak a sikeres szerepléshez! Ezúton szeretnénk köszönetet mondani Ivo Diaznak, a Telekom Veszprém utánpótlás edzőjének áldozatos munkájáért, valamint Éles Józsefnek, hogy lehetővé tette szurkolóink elutazását Tatabányára, és megszervezte a csapat étkeztetését a torna után! A csapatokról készült képek itt megtekinthetők.