Idén Nyíregyházán rendezték meg az V. korcsoportos fiú kézilabdázók számára a Diákolimpia Országos  Döntőjét, ahol csapatunk remekül szerepelt. A 8 csapatos mezőnyben kiváló játékkal a III. helyet szerezték meg, így egy küzdelmes hétvégéről bronzéremmel térhettek haza.

Az egész torna legjobb játékosának Tóth Mártont (10.D) választották. A csapat tagjai (a képen balról jobbra felülről): Tombor Csaba (edző), Dainese Nicolas, Tóth Márton, Szita Zoltán, Merkli Kornél, Csontó Zoltán, Sótonyi Áron, Kristóf Mátyás, Varga Balázs (testnevelő tanár, csapatvazető), Gyimesi Karcsi bácsi, Hári Levente, Szmetán Péter, Éles Benedek, Kisgyörgy Ádádm, Hungler Félix. Az elődöntőkig a csapatban szerepelt még Papp Krisztián és Bendicsek Ákos. Gratulálunk a fiúknak a szerepléshez! Köszönjük Tombor Csaba edző szakmai segítő munkáját és Varga Balázs tanár úr munkáját! Büszkék vagyunk a csapat teljesítményére, így tovább!

1. nap:

Vetési Albert Gimnázium-Szegedi Kis István Református Gimnázium (Békés) 33:22 (14:13)
Vetési Albert Gimnázium-Táncsics Mihály Gimnázium (Dabas) 37:24 (18:9)

Idáig minden kiválóan haladt, a fiúk könnyed győzelmeket arattak!

2. nap:

Vetési Albert Gimnázium – Somogyi TISZK Közép és Szakiskola Mathiász János Középiskolája (Nemzeti Kézilabda Akadémia) Balatonboglár 27:28. Sajnos kikaptunk! Hatalmas meccs volt, közel álltunk a győzelemhez. Végig mi vezettünk, de sajnos a végjátékban szerencsénk sem volt. Így a meccs után 1,5 órával következett az elődöntő.

Vetési Albert Gimnázium - Lóczy Gimnázium Balatonfüred 19:25 (12:12)
Sajnos a 2. félidőre nagyon elfáradtak a fiúk, de becsülettel küzdöttek.
Végül a Szegeddel küzdhettünk a bronzéremért.

3. nap:

A mai napon kiváló játékkal hódították el a fiúk a megérdemelt bronzérmet!
Vetési Albert Gimnázium - Dugonics András Gimnázium (Szeged) 33:26