Strandkézilabda Diákolimpia

A Zánkán rendezett Országos Döntőben egészen kiemelkedően szerepelt iskolánk kézilabdacsapata: 1. helyen végzett, megvédve a tavaly szerzett bajnoki címét! A csapat tagjai: Éles Benedek (10.B), Bendicsek Ákos (11.A), Kisgyörgy Ádám (11.C), Csontó Zoltán (11.D), Hári Levente (11.D), Hungler Félix (11.D), Papp Krisztián (11.D), Szmetán Péter (11.D). Gratulálunk a fiúknak és edzőjüknek, Varga Balázs tanár úrnak, akit a legjobb edzőnek, valamint Csontó Zoltánnak (11.D), akit a torna legjobb kapusának választottak! Képek itt.

Tájékozódási Futás Diákolimpia

Az Eplényben rendezett verseny Országos Döntőjében két diákunk is eredményesen szerepelt: Mérő Dominika (10.B) és Bálint Benedek (9.NY/B). A rövidtávú futamon Dominika 4., Benedek 9. helyen, míg a normál távon Dominika 8., Benedek 17. helyen végzett. Gratulálunk és további sok sikert kívánunk mindkettőjüknek!

Atlétika Diákolimpia Országos Döntő

2018. május 26-án és 27-én Győrben került sor a versenyre, ahol a vetésisek idén is kiválóan szerepeltek. Zsetnyai Ákos (9.KNY/A) 3000 méteres síkfutásban 1., 1500 méteres síkfutásban 2. helyen végzett. A 4-szer 400 méteres lány váltónk (Bányai Petra 12.A, Renkó Evelin 11.A, Gedra Szabina 9.A Hadnagy Zsóka 9.KNY/C ) éppen lemaradva a dobogóról 4. lett. A versenyen készült lépek itt megtekinthetők.

Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő

A veszprémi stadionban 2018.  április 25-én és 26-án került sor a legrangosabb atlétikai diákseregszemlére, ahol a vetésisek idén is kiválóan szerepeltek, 4 egyéni versenyzőnk 7 számban győzött, így jogot szerzett az országos döntőben való részvételre: a VI. korcsoportban Bányai Petra (12.A) 800 és 1500 méteres síkfutásban, Renkó Evelin (11.A) 200 méteres síkfutásban, az V. korcsoportban Hadnagy Zsóka (9.KNY/C) 200 és 400 méteres síkfutásban, Zsetnyai Ákos (9.KNY/A) 1500 és 3000 méteres síkfutásban. A 4-szer 100  méteres lány váltónk (Bányai Petra, Fábián Éva (9.D), Gedra Szabina (9.A), Hadnagy Zsóka) és a 4-szer 400 méteres lány váltónk  (Fábián Éva, Bányai Petra, Renkó Evelin, Hadnagy Zsóka) szintén 1. lett, így ők is képviselhetik iskolánkat a székesfehérvári döntőben. A győzelmek mellett számos kiváló helyezést értek el atlétáink, a részletes eredmények itt megtekinthetők.

Szeged Kupa nemzetközi tájékozódási futóverseny

A Kiskunság területen az elmúlt hétvégén rendezett nemzetközi versenyen, melyre 45 külföldi klubból érkeztek tájfutók, iskolánk diákja, Mérő Dominika (10.B) kiemelkedően szerepelt: saját korosztályában 1. helyen végzett! A rendkívül nehéz terepviszonyok, az esős, szeles idő igazi próbatétel elé állított mindenkit.

Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő

2018. április 17-én 5. korcsoportos futóink a Gödöllőn rendezett versenyen szerepeltek. Lány csapatunk (Papp Kata 9.KNY/A, Fekete Rebeka 9.NY/B, Hadnagy Zsóka 9.KNY/C, Takács Boglárka 9.B, Gedra Szabina 9.A) 22. helyen végzett, fiú csapatunk (Zsetnyai Ákos 9.KNY/A, Bálint Benedek 9.NY/B, Dóczi Benedek 9.B, Kacsándi Marcell 9.A, Horváth Benedek 9.B) pedig 21. lett. Gratulálunk valamennyi versenyzőnknek az eredményekhez!

Megyei Mezeifutó Diákolimpia

Kiválóan szerepeltek 5. korcsoportos futóink a Gulyadombon 2018. március 27-én rendezett versenyen. Lány csapatunk (Papp Kata 9.KNY/A, Fekete Rebeka 9.NY/B, Hadnagy Zsóka 9.KNY/C, Takács Boglárka 9.B, Szél Anikó 9.B) 2. helyen végzett, fiú csapatunk (Zsetnyai Ákos 9.KNY/A, Csabai Dániel 9.KNY/A, Kacsándi Marcell 9.A, Horváth Benedek 9.B) pedig 1. lett! Mindkét csapat bejutott a gödöllői országos döntőbe. A részletes egyéni eredmények itt olvashatók. Gratulálunk valamennyi versenyzőnknek a remek eredményekhez!