Floorball Diákolimpia Országos Elődöntő

A Komáromban rendezett versenyen iskolánk egy-egy fiúcsapattal képviseltette magát az V. és VI. korcsoportban. VI. korcsoportos csapatunk (Praznovszky Pál 10.A, Bódy György 11.A, Kocsis Márton 11.A, Majkó Ádám 11.A és Kasza Balázs 11.B) 1. helyen végzett, ezzel bejutott az Országos Döntőbe, melyet 2018. január 20-án rendeznek, szintén Komáromban. V. korcsoportos csapatunk (Csabai Dániel 9.KNY/A, Zsetnyai Ákos 9.KNY/A, Süli Dániel 9.NY/B, Tóth Péter 9.NY/B, Majkó Zsombor 9.NY/D és Varga Bálint 9.NY/D) éppen lemaradva a dobogóról 4. helyezett lett. Gratulálunk mindkét csapatnak és Kovács Tamás tanár úrnak a szép sikerhez!

Botev Kupa szertorna verseny

A Vetési Albert Gimnázium tornacsarnokában rendezett versenyen iskolánk leány csapata (Holovits Lili 9.KNY/A, Kuszi Eszter 9.KNY/A, Takács Dorottya 9.B, Tauz Laura 10.A, Nagy Luca 11.C, Samu Tímea 11.C) 3. helyen végzett, az egyéni összetett versenyben Takács Dorottya 4. lett. Gratulálunk a lányoknak és felkészítő tanáruknak, Kovács Tamásnak!

Floorball Diákolimpia

A verseny megyei döntőjében iskolánk csapata (Praznovszky Pál 10.A, Bódy György 11.A, Kocsis Márton 11.A, Majkó Ádám 11.A és Kasza Balázs 11.B) 2. helyen végzett, így jogot szerzett az országos elődöntőben való részvételre. Gratulálunk a fiúknak és edzőjüknek, Kovács Tamás tanár úrnak!

Kézilabda Diákolimpia megyei selejtező

A Vetési Gimnázium fiú kézilabdacsapata magabiztos játékkal, mindhárom ellenfelét (Lóczy Lajos Gimnázium, Szent Benedek Gimnázium, Noszlopy Gáspár Gimnázium 2. csapata) legyőzve megnyerte az október 17-én Balatonfüreden rendezett tornát, ezzel jogot szerzett a megyei döntőn való részvételre. Gratulálunk a fiúknak és Varga Balázs tanár úrnaka sikeres szerepléshez! Ezúton szeretnénk köszönetet mondani Éles Józsefnek, hogy vállalta a csapat irányítását.

Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltóbajnokság

Kiválóan szerepeltek diákjaink a verseny Veszprém Megyei Döntőjében. Leány svédváltónk (Papp Kata 9.KNY/A, Hadnagy Zsóka 9.KNY/C, Benedek Tekla 9.C, Bányia Petra 12.A) és leány távolugró csapatunk ugyanebben az össszeállításban 1., fiú svédváltónk (Zsetnyai Ákos 9.KNY/A, Csuta Áron 10.A, Szűcs Máté 10.A, Juhász András 11.D) 2. helyen végzett. Mivel meghívásos versenyről van szó, jó eséllyel pályázik mindegyik csapatunk az Országos Döntőre, melyet október 15-én rendeznek. Gratulálunk versenyzőinknek!

Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltóbajnokság

Remekül szerepeltek diákjaink a verseny Országos Döntőjében. Leány svédváltónk (Papp Kata 9.KNY/A, Hadnagy Zsóka 9.KNY/C, Renkó Evelin 11.A, Bányia Petra 12.A) 2., fiú svédváltónk (Zsetnyai Ákos 9.KNY/A, Csuta Áron 10.A, Szűcs Máté 10.A, Juhász András 11.D) iskolacsúcsot futva 11. helyen végzett. Gratulálunk versenyzőinknek!

Kiemelkedő sportsiker

Iskolánk 12.A osztályos diákja, Bús Benedek az ausztriai Illnitz városában rendezett Centrope Cup petanque csapatversenyben - a Pro Petanque Wien egyesület igazolt sportolójaként - a 83 induló közül 1. helyen végzett! Gratulálunk Benedeknek és további sikereket kívánunk a jövőben is! Az eseményen készült fényképek itt megtekinthetők.