Osztályaink

2016/17 tanév

  9.KNY/A    9.NY/B    9.KNY/C    9.NY/D 
9.A 9.B 9.C 9.D
10.A 10.B 10.C 10.D
11.A 11.B 11.C 11.D
12.A 12.B 12.C 12.D

 

9.KNY/A osztály, osztályfőnök: Kristóf Gábor

Felső sor balról jobbra: Kacsándi Marcell, Katus Gábor, Nemere Dóra, Rodriguez Szintia, Márton Emma, Katona Ramóna, Koller Ádám, Waldmann Donát Kristóf, Mátrai Roland, Szabó Petra, Jámbor Laura, Lang Fanni, Szamosi Lilla

Középső sor balról jobbra: Gedra Szabina Nikolett, Sulyok Veronika, Sötét Réka, Böcskei Eszter, Szabó Kíra Panna, Kothencz Boglárka, Keglovics Ádám, Gyarmati Bence, Kozma Sára, Daragó Napsugár, Egyed Fruzsina Enikő, Dülk Rebeka, Gyimóthy Bettina, Veres Julia Anett

Alsó sor balról jobbra: Gaál Sára Cippóra, Bozovic Zorka, Vajda Dóra, Kristóf Gábor of, Bruder Flórián, Kovács Janka, Zubor Panna, Kiss Elizabet

Hiányzik: Amrein Kata

 

9.NY/B osztály, osztályfőnök: Likerné Pucsek Rózsa

Felső sor balról jobbra: Kálmán Kristóf, Rózsa Dániel, Fülöp Mátyás, Holczer Bence, Viszt Patrik, Kárpáti Koppány, Hegedüs Dávid, Arbas Socias Carlos, Nyitrai Botond, Gaal Bendegúz, Dóczi Benedek, Muszáj Ákos

Középső sor balról jobbra: Kerekes Flóra, Takács Dorka, Likerné Pucsek Rózsa osztályfőnök, Szalai Sándor, Rácz Gergely, Zentai Nóra, Korbély Violett, Szopori Éva, Horváth Benedek, Nagy Zsombor, Mészáros András, Szél Anikó, Takács Boglárka, Szolga Veronika, Gettinger Leila, Szíjártó Bálint

Alsó sor balról jobbra: Dienes Luca, Bíró Boglárka, Bertalan Boglárka, Amrein Dóra, Tulipán Anna, Veisz Flóra, Ernhoffer Petra, Kovács Noémi

 

9.KNY/C osztály, osztályfőnök: Papp Katalin

Felső sor balról jobbra: Szalai Boglárka, Kisgyörgy Ákos, Molnár Dániel, Törös Mátyás, Scholtz Huba, Oroszi Zsigmond Boldizsár, Halász Ábel, Kovács Péter, Kampis Tamás Tóbiás, Lőrincz Bálint, Kovács Ákos, Orbán Doroti, Soós Georgina

Középső sor balról jobbra: Füstös Réka, Nemes Hajnalka, Xü Jáde Li, Szamosi Lili, Végh Jázmin, Kovács Luca, Benedek Tekla, Király Dorka, Csicsics Fanni, Taferner Dóra, Zolcsák Emese, Molnár Zsófia, Papp Helka, Virágh Anna

Alsó sor balról jobbra: Sipos Sára, Horváth Vivien, Horváth Adriána, Sasvári Julianna, Papp Katalin of., Palotás Dóra, Csomai Sára, Badik Fanni, Csőszi Janka

 

9.NY/D osztály, osztályfőnök: Gábor András

Felső sor balról jobbra: Szmetán Máté, Tóbiás Bálint, Himmer Olivér, Nagy Dániel, Lengyeltóti Milán, Szuromi Benedek , Simon Márton, Geipl Marcell, Kauker Dominik, Pungur Brendon,  Schwartz Benedek, Tóth Ádám, Gubics Ádám, Heller Daniel

Középső sor balról jobbra: Zoltáni Dominik, Kreisz József, Nagy Liliána, Márkus Eszter, Bodolai Dalma, Somlai Róza, Ravasz Rebeka, Vozár Luca, Délczeg Norbert, Tóth Dániel, Vass Szilárd,  Fábián Éva, Buzás Gergő

Alsó sor balról jobbra: Zab Martina, Fehér Fanni, Kovács Laura, Szabó Sarolta, Gábor András of., Pék Lili, Takács Kata, Gulyás Fanni

 

9.A osztály, osztályfőnök: Szabó Balázs

Felső sor balról jobbra: Szabó Balázs osztályfőnök, Salamon Bettina Kitti, Kovács Petra, Asperl Alexandra, Lőrincze Bernadett Georgina, Tóth Sára Eszter, Mária Levente, Szabó Szilárd, Szücs Máté, Döbrösi Máté, Pusztai Kornél, Penk András

Középső sor balról jobbra: Mesterházi Zsófia, Nováky Barbara, Sebestyén Blanka, Rybár Petra Réka, Tauz Laura, Herczeg Jeromos, Papp István, Sáfár Csenge, Szabó Eszter, Szabó Orsolya, Punk József Ádám, Mayer Botond, Praznovszky Pál, Csuta Áron Dávid

Alsó sor balról jobbra: Orosz Blanka, Szántó Kitti, Kovács Jázmin, Szmik Anna Dorina, Kőhegyi Ákos, Wiczián Soma, Tromler Kata Rebeka, Fehér Anna

Hiányzók: Badik Dóra, Rentler Zsanna

 

9.B osztály, osztályfőnök: Csatári Nóra

Felső sor balról jobbra: Dóczi Péter, Éles Benedek, Ulrich Márk, Baranyai Marcell, Misik Marcell, Cserép Ádám, Kis G. Dániel, Nagy Péter, Takács Benedek, Lajosfalvi Ákos, Abafalvi László, Csatári Nóra

Középső sor balról jobbra: Pintér Judit, Gyarmati Anna, Fogl Johanna, Bors Boglárka, Benkő Bíborka, Török Zsófia, Molnár Regina, Rózsa Ákos, Strba Dániel, Csizmadia Dániel, Horváth Alexandra, Maczkó Lilla, Sas Zsófia, Somos Réka

Alsó sor balról jobbra: Trum Dorina, Goór Júlia, Sötét Klaudia, Kovács Kitti, Nagy Liliána, Lukáts Sára, Mérő Dominika, Péntek Anna

 

9.C osztály, osztályfőnök: Orosz Enikő

Felső balról jobbra: Kovács Borbála, Szarka Zsófia, Sinkó Dorina, Godány Ráhel, Bencze Zsófi, Ernyei Barbara, Surányi Boglárka, Berek Barbara, Péterfay Laura, Pesti Eszter, Szerdahelyi Boldizsár, Sevinger Zsolt

Középső sor balról jobbra: Bartha Dániel, Litauszki Barbara, Iglói Lili, Tuba Csilla, Fülöp Korina, Tóth Szimonetta, Serbán Melitta, László Lola, Kajári Júlia, Török Barbara

Alsó sor balról jobbra: Czaun Réka, Balogh Luca, Gyüre Dóra, ofő Orosz Enikő, Fadgyas Eszter, Guba Emese, Némethy Hanna, Kovács Dorottya

 

9.D osztály, osztályfőnök: Czuppon Anett

Felső sor balról jobbra: Nagy Ákos Leon, Balló Anna, Kulcsár Orsolya, Lőrincz Attila, Nemes Bálint, Simon Máté Csaba, Csepeli Martin, Kovács Ákos, Futtató Veronika Száva, Király Lilien, Pesti Bianka

Középső sor balról jobbra: Kovács Liza Kata, Molnár Krisztián, Tóth Tímea Eszter, Csete Réka Kornélia, Krasznai Míra, Kondri Tímea, Berki Vivien, Kovács Luca Panna, Székely Anna, Varga Boglárka, Nagy Barbara

Alsó sor balról jobbra: Borbás Viktória Kitti, Szécsi Lilla Anna, Harnócz Anna Lidi, Nagy Liza Flóra, Solymosi Tina, Bálint Helga, Hrubi Anna, Ender Blanka

 

10.A osztály, osztályfőnök: Kun Zsuzsanna

Felső sor balról jobbra: Krámli Kitti Bianka, Reitmesz Kornél, Bálint Eszter, Molnár Csenge, Bendicsek Ákos, Pál László, Barta Bertold István, Bíró Barna András, Enessey Fanni, Gerstmár Anna, Szekeres Dominik

Középső sor balról jobbra: Fábián Ágnes, Gallyas-Lakatos Eszter, Kuti Zsófia, Csuhaj Kata, Zergi Viktória, Sári Júlia, Renkó Evelin, Kun Zsuzsanna tanárnő, Szűcs Naomi, Kerekes András, Bódy György Kornél, Fülöp Luca, Majkó Ádám, Fülöp Réka, Alejandro Rosales Rodriguez

Alsó sor balról jobbra: Kocsis Márton, Horváth Patrik, Dabosi Máté, Németh Martin, Hadobás Vivien, Bencsik Áron, Lukács Luca Borbála, Fejes Lívia

 

10.B osztály, osztályfőnök: Resch Lajos

Felső sor balról jobbra: Osváth Bálint Imre, Rák Gergő Attila, Danka Benedek Péter, Kasza Balázs, Égerházi Simon, Angyal Rebeka, Balassa Boglárka Izabella, Adorján Angéla, Kekk Zsófia
 
Középső sor balról jobbra: Tuboly Levente, Adorján Réka, Nagy Linda, Podolyák Tímea, Bácsi Fanni Eszter, Szerdahelyi Panna, Ébner Dorottya, Gáspár Anna, Eckert Zsófia, Bulyáki Lili
 
Alsó sor balról jobbra: Tóth Patrícia Szonja, Sugár Patrícia Aida, Pintér Eszter, Anczman Katalin Eszter, Resch Lajos (osztályfőnök), Szmulai Réka, Knackstedt Sára Carola, Kiss Virág Tünde
 
Hiányzó: Gyurkó Barnabás

 

10.C osztály, osztályfőnök: Molnár Enikő

 Felső sor balról jobbra: Dragomír Virág, Rudalics Lili, Samu Tímea, Végh Blanka, Rácz Ágnes és Rónay Barnabás, Csomai Panna és Kisgyörgy Ádám, Horváth Hanna, Petrák Rebeka, Fülöp Sára

Alsó sor balról jobbra: Csóri Bence, Fazekas Laura, Hadobás Zsófia, Zakariás Fanni, Horváth Eszter, Gácser Ramóna, Veres Lili, Bárány Milán, (Csutak Noémi), Abod Benedek

Hiányzók: Bögi Dóra, Csillag Dávid, Hörömpöly Klaudia, Melkovics Dea, Nagy Luca, Szépvölgyi Dániel

 

10.D osztály, osztályfőnök: Horváth Judit

Felső sor balról jobbra: Juhász András, Bodor Anna, Mecséri Kata, Sebestyén Dóra, Dreska Regina, Tóth Dóra, Nagy Dorina, Kovács Bence, Deés Gergő, Dömök Bálint, Hungler Félix

Középső sor balról jobbra: Csontó Zoltán, Horváth Judit (osztályfőnök), Novák Bernadett, Németh Dorka, Papp Luca, Göndöcs Petra, Orosz Milán, Szmetán Péter, Hernádi Bence, Csizmadia Nóra, Gál Bálint, Bujdosó Bence

Alsó sor balról jobbra: Halász Attila, Gál Kristóf, Papp Krisztián, Mihálovics Ákos, Szajkó Balázs, Hári Levente, Keszler Bálint, Kovárczi Roland

Hiányzik: Szabó Réka

 

11.A osztály, osztályfőnök: Kocán Béla

Felső sor balról jobbra: Sótonyi Áron, Kamondy Péter, Bruder Andor, Csonka Bálint, Merkli Kornél, Filip Lénárd Mihály, Czeglédy Ákos, Tamás Dániel, Bús Benedek, Babai Gábor

Középső sor balról jobbra: Kocán Béla (osztályfőnök), Báder Fanni Nikolett, Erdélyi Pálma, Kővári Patrícia Viktória, Kis Lívia Zsuzsanna, Orsós Beáta, Molnár Anna, Kovácsics Virág, Szabó Vanessza, Selmeczi Bence Dániel, Vingli Máté, Vincze Dávid Róbert

Alsó sor balról jobbra: Nemes Sára Rozália, Hercsik Rebeka, Németh Friderika Bianka, Magyar Beatrix, Kovács Réka, Bányai Petra, Kujbus Petra, Ispán Nikolett

Hiányzó: Mentes Rebeka Mercédesz

 

11.B osztály, osztályfőnök: Juhász Orsolya

Felső sor balról jobbra: Horváth Henrik, Péntek Balázs, Kopasz Zoltán, Páli Dorottya, Hegedüs Eszter, Eckert Szonja, Szolga Dániel, Zombó Péter, Mayer Levente, Somogyi Viktor

Középső sor balról jobbra: Bogdán Dorottya, Guba Mária Virág, Zöld Krisztina, Kiss Anett, Juhász Orsolya osztályfőnök, Kauker Dominika, Takács Anna, Kiss Bernadett Sára, Bácsi Blanka, Bónácz Judit

Alsó sor balról jobbra: Tuka Rebeka, Ronyecz Korinna, Szilágyi Dóra, Kőrösi Eszter, Csóri Petra, Ferencz Katalin, Bodor Ágnes, Karisztl Kinga

 

11.C osztály, osztályfőnök: Csík Andrea

 

11.D osztály, osztályfőnök: Fodorné Timár Orsolya

Felső sor balról jobbra: Nagy Zsombor, Pálfy Gergő, Kercza Gergely, Sipos Károly, Pekli Ábel, Varga Vince, Sipos Péter, Gőcze Barnabás, Simon Balázs, Berek Zsolt, Tóth Márton

Középső sor balról jobbra: Pataki Bence, Gelencsér Anikó, Szabó Rebeka, Kellermájer Diána, Novák Zsófia, Varga Balázs, Fodorné Timár Orsolya of., Horváth Gergely, Harsányi Réka, Mógor Ágnes, Öhschläger Noémi, Janka Mária, Németh Zsófia

Alsó sor balról jobbra: Klein Eszter, Csete Noémi, Takács Rebeka, Romvári Lilla, Ferenczy Boglárka, Horváth Boglárka, Vidosa Gréta, Vida Írisz 

Hiányzók: Geipl Nikolett, Nagy Bori

 

12.A osztály, osztályfőnök: Szarkáné Gáspár Andrea

Hátsó. 4. sor balról: Donev Dávid, Laufer Zoltán, Csényi Balázs, Kovács Áron, Tamás Ákos, Varga Barnabás

3. sor: Naményi Márk, Nagy Konrád, Dukai Ábel, Molnár Martin, Fazekas Dániel, Kristóf Mátyás, Reisinger Dávid, David Moretti, vendégdiák: Samuele Beletti

2. sor: Geszti Virgínia, Szeli Flóra, Arnóczki Renáta, Offenbecker Hanna, Hamar Laura, Hegyi Dóra, Tóth Nóra, Loibl Vanessa, Papp Dorottya, Szabó Eszter, Csicsics Kata, Kovács Luca, Szabó Vivien

1. sor: Modori Márton, Szarkáné Gáspár Andrea, Csonka Viktória, Orosz Helga, Baráth Boglárka, Hock Zsófia, Rentler Zsófia

Hiányzó: Dainese Nikolas

 

12.B osztály, osztályfőnök: Kádár Jutka

Negyedik sor: Fekete Dániel, Göncz Balázs, Seliga Patrik, Czinege Zsolt, Dobján Adrián, Décsi Zoltán, Krebsz Zoárd, Tunner Attila

Harmadik sor: Stefán Lázár, Vas Enikő, Hullám Vivien, Csorba Eszter, Boros Fruzsina, Keszler Rajmund, Szita Zoltán, Gáspár Orsolya, Molnár Dániel, Varga Marcell

Második sor: Égerházi Sára, Leiner Krisztina, Pichner Éva, Angyal Viktória, Bartalos Zsófia, Kóok Ilona, Bóka Zsófia, Kamondi Eszter, Simon Anikó, Maneszes Renáta, Mihalkó Johanna

Első sor: Ányos Viktória, Sidó Ramóna, Sudár Bianka, Kádár Jutka (osztályfőnök), Rontó Krisztina, Martinkovics Réka, Szabó Evelin

 

12.C osztály, osztályfőnök: Imreh László

Felső sor balról jobbra: Morvay Balázs, Öcsi Kristóf, Nemes Kolos, Tóth Szabolcs, Surányi Balázs, Ottó Soma, Szőts Gergő, Barabás Gábor, Frisch Attila, Nagy Ákos

Középső sor balról jobbra: Benkő Richárd, Muráth Dorottya, Keil Adelaida Sába, Barla-Szabó Zsófia, Kerekes Júlia, Szarka Eszter, Darvas Edina, Kovács Anna, Minyó Zsófia, Szmetán Réka, Baranyai Adrienn, Bata Boglárka, Kovács Dorka, Varga Viktória

Alsó sor balról jobbra: Nagy Katalin, Vass Alida, Király Kamilla, Imreh László (osztályfőnök), Zimán Noémi, Surányi Georgina, Riba Zsuzsanna

 

12.D osztály, osztályfőnök: Nyerges Eszter

Felső sor balról jobbra: Korcsog Anna, Kovács Janka, Mihályi Nándor, Kusicza Bence, Pintér Gergő, Szalóki Viktor, Takács Gergely, Horváth Marcell, Tóth Norbert, Nits Dániel

Középső sor balról jobbra: Schmidt Klaudia, Hajtó Zsófia, Deutsch Judit, Király Laura, Nagy Alexandra, Hartung Éva, Vörös Dóra, Takács Luca, Németh Bettina, Nyerges Eszter (of.), Illés Zsófia, Nagy Réka, Steierlein Klaudia

Alsó sor balról jobbra: Szalai Zsófia, Szökrön Réka, Schwarz Renáta, Fülöp Alexia, Fekete Zsófia, Márton Réka, Nagy Bertalan, Szabó Veronika

Hiányzik: Kőhegyi Mátyás