Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket és az érintett diákokat, hogy a 2019. február 6-i kormánydöntéssel életre hívott, a 9. és 11. évfolyamos gimnáziumi és szakgimnáziumi diákok külföldi nyelvtanulását megvalósító kormányzati program előkészületi és szervezési munkái nagy erőkkel folynak.

A pályázati felhívás várhatóan már az év végén olvasható lesz a Tempus Közalapítvány honlapján, a diákoknak biztosított külföldi nyelvtanulási programra pedig várhatóan 2020. február elejétől lehet majd jelentkezni a felületen.

A program szervezője és operatív lebonyolítója kizárólag a Tempus Közalapítvány, pályázni a programban részt venni, a nyelvtanulási támogatásban részesülni kizárólag az ő pályázati felületükön keresztüli jelentkezéssel lehet majd.