Kovács Jázmin és Orosz Blanka 12.A osztályos tanulók spanyol nyelvből bejutottak az OKTV 2. fordulójába.
Felkészítő tanáruk: Szedlák Réka

Horváth Vivien, Molnár Zsófia, Szalai Boglárka, Virágh Anna 11.C osztályos valamint Gyüre Dóra, Szarka Zsófia 12.C osztályos tanulók OKTV versenyen francia nyelv tantárgyból továbbjutottak a 2. fordulóba.
Felkészítő tanáruk: Nyerges Katalin

Molnár Krisztián István és Székely Anna 12.D osztályos tanulók
angol nyelv tantárgyból bejutottak a 2. fordulóba.
Felkészítő tanár: Czuppon Anett.

Szél Anikó 11.B osztályos tanuló
biológia tantárgyból bejutott a 2. fordulóba

Felkészítő tanár: Likerné Pucsek Rózsa.

Borbás Viktória Kitti 12. D osztályos tanuló, valamint  Horváth Adriána, Molnár ZsófiaNemes HajnalkaSasvári Julianna, Szalai Boglárka és Virágh Anna 11. C osztályos tanulók magyar nyelv tantárgyból bejutottak a 2. fordulóra!
Gratulálunk az eredményükhöz!
Felkészítő tanár: dr. Kocán Béla.

Kovács Ákos 12.D osztályos tanulónk
történelem tantárgyból bejutott az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny 2. fordulójába.
Felkészítő tanára: Imre Tamás

2019. május 31-én került sor Budapesten, a Móricz Gimnáziumban a 2018/19-es tanév OKTV díjazottainak ünnepélyes köszöntésére. Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy az idei tanévben két tantárgyból 1. helyezést értünk el.

Magyar nyelvből Kovács Jázmin 11. A osztályos tanuló, a Francia II. kategóriában pedig Bögi Dóra 12. C osztályos tanuló lett első. Ebben a kategóriában Csillag Dávid 2. helyezést ért el. A két felkészítő tanár: Dr. Kocán Béla és Nyerges Katalin, akik szintén elismerésben részesültek: elnyerték a Kiváló versenyfelkészítő címet.

Szívből gratulálunk!

Gratulálunk a 12.c. osztály tanulóinak, akik fantasztikus eredményeket értek el a döntő fordulóban!

Bögi Dóra 1. helyezett
Csillag Dávid 2. helyezett