Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen
Gyüre Dóra,  Szarka Zsófia 12.C és Horváth Vivien, Szalai Boglárka 11.C osztályos
tanulók bejutottak a döntőbe.

Felkészítő tanár: Nyerges Katalin

attention iconTisztelt szülő!

A koronavírus-fertőzés terjedése miatt előállt helyzetben a következőre kérjük Önt: amennyiben gyermeke külföldön – a vírus által érintett országban, országrészben tartózkodott vagy tartózkodik, úgy a hazatérést követően egészségi állapotát fokozottan kísérjék figyelemmel, lehetőség szerint 10-14 napig tartsák otthon. Hiányzását erre az időszakra igazoltnak tekintjük.

Megértését és együttműködését köszönjük!

Veszprém, 2020. február 27.

Szántai Erzsébet Ágnes s.k.

Torábbi tájékoztatást kaphat az alábbi oldalakon:

Felhívás a koronavírussal fertőzött területeken járt állampolgárokhoz

Ingyenesen hívható zöldszámokon lehet tanácsot kérni a koronavírusról

9. és 10 évfolyamban minden osztályban a pénzügyi biztonságról vagy más, korábbi témákról lesz szó matematika órán. Informatika órákon játékos Kahoot!-os kvíz keretében mérjük fel a gyerekek tudását a pénzügyekről.

11. évfolyamban az „ötletből vállalkozás” témát dolgozzuk fel külső előadó segítségével.

A 12. évfolyam az életvitel órákon foglakozik a pénzügyi ismeretekkel a Pénziránytű Történelem és pénzügyek című kiadványának felhasználásával.

A program felelőse: Kristóf Gábor szaktanár

Kosar DOOn Wednesday, the 26th of February, we played the pre-qualifying round for the final 4 of the Veszprém county, a match played in our institute. At 12:40 we received the Bródy institute from Ajka. We face the tie with the loss of the teacher Tamás Kovács and Áron Fehér. Even so, the match was faced with the necessary confidence, perhaps too much.

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen
Molnár Krisztián 12.D osztályos tanulónk bejutott a döntőbe.

Felkészítő tanár: Czuppon Anett

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen
Kovács Jázmin és Orosz Blanka 12.A osztályos tanulóink bejutottak a döntőbe.

Felkészítő tanár: Szedlák Réka

Kedves felvételiző diákok!

Az alábbi dokumentumokban találjátok meg, hogy melyik napon és melyik bizottságban várunk benneteket a szóbeli vizsgákra. Angol nyelvből 5 bizottság, német nyelvből 3 bizottság, biológiából 2 bizottság működik mind a két napon.

attention icon

• Kérjük, hogy a kiírt időpont előtt fél órával jelenjetek meg! Fényképes igazolványt hozzatok magatokkal!
  • Az észrevételek és esetleges javítások miatt a beosztás frissülhet, ezt itt fogjuk jelezni!
  • A beosztással kapcsolatos észrevételek várjuk a 88/560-680-as telefonszámon vagy e-mailben: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

Frissítve: 2020.02.24.

Szabó Hanga (10.B) az Implom József Helyesírási Versenyen megyei 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Horváth Judit.

Varga Réka (9.NyB) a Nyakas János Szavalóversenyen különdíjban részesült. Felkészítő tanára: Demes Andrea.

A Móra Ferenc Novellaelemző Versenyen országos döntőbe jutott Ender Blanka (12.D), Misik Marcell (12.B), Péntek Anna (12.B) és Holovits Anna Lili (10.A). Felkészítő tanárok: Horváth Judit, dr. Kocán Béla és Kalocsainé Szmelo Magdolna.

Gratulálunk az eredményekhez!