Híreink

A spanyol nagykövet díja – 2018

Spanyol Nagykövetség Oktatási Irodája idén harmadszorra hirdette meg a spanyol–magyar két tannyelvű gimnáziumok diákjai számára azt a díjat, mellyel a kiemelkedő tanulmányi eredményű és nyelvismeretű, az iskola által szervezett tanórán kívüli tevékenységekben, valamint versenyeken aktívan résztvevő tanulók kitartó munkáját, kreativitását és elhivatottságát szeretné elismerni.

Idén iskolánkból Reitmesz Kornél (12. A), Orosz Blanka (11. A) és Szücs Máté (11. A) részesült a rangos kitüntetésben. Az ünnepélyes díjátadóra október 27-én szombaton a spanyol nagykövet rezidenciáján került sor, a diákok személyesen a Spanyol Nagykövettől, Őexcellenciája Anunciada Fernández de Córdova úrnőtől vehették el a munkájukat elismerő emlékplakettet, valamint a díjjal járó ajándékokat. Gratulálunk Kornélnak, Blankának és Máténak, a jövőre nézve pedig további sok sikert, szép eredményeket kívánunk Nekik!