Híreink

Pályázati lehetőség spanyol tagozatos diákoknak

A Spanyol Nagykövetség Oktatási Irodája idén harmadszorra hirdeti meg a spanyol–magyar két tannyelvű gimnáziumok diákjai számára azt a díjat, mellyel a kiemelkedő tanulmányi eredményű és nyelvismeretű, az iskola által szervezett tanórán kívüli tevékenységekben, valamint versenyeken aktívan résztvevő tanulók kitartó munkáját, kreativitását és elhivatottságát szeretné elismerni. A magyarországi spanyol két tannyelvű iskolák 12 legkiemelkedőbb diákja részesül jutalomban, a három legeredményesebb díjazott pedig egy spanyolországi nyelvkurzuson vehet részt. A rangos kitüntetésre a 11. és a 12. évfolyam spanyol tagozatos tanulói pályázhatnak október 2-áig. A jelentkezés feltételeiről és a pályázat részleteiről az alábbi linken  olvashattok részletesebben.