Híreink

Látogatás a Mexikói Nagykövetségen

2018. május 29-én iskolánk három diákja, Bozovic Zorka Sára (9.A), Kovács Jázmin (10.A) és Horváth Patrik (11.A) nagy megtiszteltetésben részesült: az új mexikói nagykövet, David Nájera invitálására egy fogadáson vehettek részt Budapesten a Nagykövetségen. Az ünnepélyes megnyitó keretein belül egy oklevelet és egy emlékérmet is átvehettek a spanyol nyelv iránti szeretetük és kitartó munkájuk elismerése jeléül. Az elegáns környezetben megrendezett eseményen több magas rangú állami tisztviselővel, diplomatával is találkoztak és a rendkívül közvetlen nagykövet úrral is kötetlenül beszélgettek, továbbá a mexikói konyha ízeivel is megismerkedtek. Mindannyian remekül éreztük magunkat, ezúton is hálásan köszönjük a különleges lehetőséget és gratulálunk diákjainknak a kemény munkával kiérdemelt megtiszteltetéshez!