Híreink

Tudnivalók a 8. osztályosok szóbeli vizsgájáról

Kedves 8. osztályos diákok!

Valamennyi iskolánkba küldött jelentkezési lapot feldolgoztunk, rögzítettük az írásbeli felvételin szerzett pontokat, és elkészítettük a szóbeli vizsgák beosztását. Ezen a felületen mindenki megtekintheti vizsgájának időpontját. Ha valaki nem szerepel a listán, vagy időpontja ütközik egy másik iskolában szervezett felvételi vizsgával, legyen szíves jelezni a This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email címen. Felhívjuk a figyelmeteket arra, hogy a szóbeli vizsgáról postai értesítést nem küldünk!

             A kiírt időpontok előtt ½ órával kell megjelenni az iskolában!

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. február 28. szerda

ANGOL

1. bizottság – 36. terem 19 fő

Időpont

Név

13.00

Albrecht Eszter

13.10

Antal Lili

13.20

Baka Liliána

13.30

Balatincz Bálint

13.40

Bálint Anna Kata

13.50

Pápai Polli

14.00

Bárdosi Violett

14.10

Basa Léna

14.20

Böröcz Bianka

14.30

Brittian Abeni Mentes

14.40

Bernáth Ramóna

14.50

Berry Sara Lily

15.00

Biber Cintia

15.10

Bokrossy Réka

15.20

Bohon Dorka

15.30

Bihary Béla Bálint

15.40

Bende Szonja

15.50

Benke Boglárka

16.00

Bujdosó Boglárka

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. február 28. szerda

ANGOL

2. bizottság – 41. terem 19 fő

Időpont

Név

13.00

Clarke Dániel

13.10

Csányi Rita

13.20

Csidei Rebeka Eszter

13.30

Csikó Noémi

13.40

Csizmadia Zsófia

13.50

Csuta Dóra Imola

14.00

Deák Blanka

14.10

Diószegi Mátyás

14.20

Dobos Adél Mária

14.30

Domján Dominika

14.40

Domján Zorka

14.50

Domonkos Dorina

15.00

Egyed Barnabás Ádám

15.10

Éri Mátyás

15.20

Fazekas Petra

15.30

Fejes Bálint Dávid

15.40

Ferencz Péter

15.50

Francsics Fanni

16.00

Gulyás Levente Sándor

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. február 28. szerda

ANGOL

3. bizottság – 38. terem 19 fő

Időpont

Név

13.00

Gyarmati Milán

13.10

Halasi Fruzsina

13.20

Havér Sára

13.30

Herczeg Júlia

13.40

Horváth Bálint Zsombor

13.50

Zanathy Anna Dóra

14.00

Horváth Réka Borbála

14.10

Humpók Fanni

14.20

Huszka Laura

14.30

Ihász Blanka

14.40

Ihász Dorottya

14.50

Izer Balázs

15.00

Jakab Eszter

15.10

Kálmán Benedek

15.20

Kángli Kinga

15.30

Kis Csongor

15.40

Kobán Kíra

15.50

Kocsi Réka

16.00

Horváth Jázmin

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. február 28. szerda

ANGOL

4. bizottság – 35. terem 19 fő

Időpont

Név

13.00

Kovács Bálint

13.10

Kovácsik Antónia

13.20

Kőhegyi Kitti

13.30

Kramli Kinga

13.40

Kurdi Panna Emese

13.50

Lakatos Léna

14.00

Lengyel Nóra

14.10

Takács Adél

14.20

Lipták Gábor András

14.30

Litauszki Dorka Anna

14.40

Lőrincz Dávid

14.50

Lukácsi Olivér

15.00

Magyar Jázmin

15.10

Markotán Anna

15.20

Molnár Blanka

15.30

Molnár Csilla Noémi

15.40

Moór Balázs

15.50

Morgen Matilda Conway

16.00

Legát Mihály Rudolf

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. február 28. szerda

Biológia

1. bizottság – 26. terem 15 fő

Időpont

Név

12.30

Antal Zsófia

12.30

B. Kiss László

12.30

Barta Eszter

13.00

Borsodi Zselyke Eszter

13.10

Bozzai Bence

13.20

Böröcz Bianka

13.30

Cseke Ramóna

13.40

Csik Balázs Benedek

13.50

Czövek Gréta

14.00

Felber Sára Rebeka

14.10

Domián Dalma

14.20

Bihary Béla Bálint

14.30

Fódi Vivien

14.40

Fülöp Zsigmond

14.50

Gitta Panna

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. február 28. szerda

Biológia

2. bizottság – 29. terem 15 fő

Időpont

Név

12.30

Gulyás Péter Elemér

12.30

Györkös Gergő

12.30

Hajdú Attila Zoltán

13.00

Hegedűs Csaba Olivér

13.10

Horváth Nikolett

13.20

Keller Fruzsina Adél

13.30

Paksi Áron

13.40

Kéri Kincső

13.50

Kerékgyártó Bence Barnabás

14.00

Kiliti Bence

14.10

Király Mátyás

14.20

Molnár Blanka

14.30

Kocsis Kata

14.40

Koppány Réka Alexa

14.50

Takács Petra

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. február 28. szerda

NÉMET

1. bizottság – 21. terem 16 fő

Időpont

Név

13.00

Ajkai Kíra Renáta

13.10

Berzsenyi Kata

13.20

Bittmann Panna

13.30

Brittian Abeni Mentes

13.40

Burger Dóra

13.50

Csőszi Marcell

14.00

Diénes Csenge

14.10

Ertl Martin Zoltán

14.20

Farkas Anna

14.30

Fazekas Anna Lenke

14.40

Fazekas Katalin Ida

14.50

Fenes Márk

15.00

Felber Sára Rebeka

15.10

Gaál Gabriella Ráhel

15.20

Giron Réka Dorottya

15.30

Guba Réka

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. február 28. szerda

NÉMET

2. bizottság – 25. terem 16 fő

Időpont

Név

13.00

Győrffy József Márton

13.10

Györkös Lotti

13.20

Hajnal Flóra Petra

13.30

Himmer Enikő

13.40

Horváth Csenge Viktória

13.50

Ihász Ármin

14.00

Jakab Koppány Ákos

14.10

Jambrik Balázs

14.20

Kapus Zsófia

14.30

Keresztes Dániel

14.40

Zanathy Anna Dóra

14.50

Kiss Borbála

15.00

Kiss Dorottya

15.10

Klausz Máté Zsolt

15.20

Koronczai Bence

15.30

Kovács Kata

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. február 28. szerda

NÉMET

3. bizottság – 22. terem   16 fő

Időpont

Név

13.00

Szemán Dorottya

13.10

Takács Adél

13.20

Kőhegyi András

13.30

Lippert Piroska

13.40

Máthé István

13.50

Nagy Dorottya

14.00

Nagy Lili

14.10

Németh Laura

14.20

Ormós Barnabás

14.30

Orosz Gergely Xavér

14.40

Paksi Áron

14.50

Pék Lilla

15.00

Péntek Hanna

15.10

Petres Márk

15.20

Porkoláb Panka

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. március 01. csütörtök

ANGOL

1. bizottság – 36. terem 17 fő

Időpont

Név

13.00

Németh István Dániel

13.10

Novák Valéria

13.20

Nyilasi Csanád

13.30

Oláh Panna

13.40

Pálfi Máté

13.50

Bánhegyi Dóra Viktória

14.00

Papp Janka

14.10

Papp Liliána

14.20

Pásztor Janka

14.30

Pasztosics Dóra

14.40

Szabó Áron

14.50

Péter Domokos Balázs

15.00

Pető Luca

15.10

Pintér Fruzsina Brigitta

15.20

Pletka Natália Anna

15.30

Plopp Fruzsina Barbara

15.40

Poharánszki Anna

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. március 01. csütörtök

ANGOL

2. bizottság – 41. terem 17 fő

Időpont

Név

13.00

Polányi Lili

13.10

Porobic Zoé

13.20

Porpáczi Gilbert

13.30

Rácz Diána Viola

13.40

Raj Alexandra

13.50

Salamon Réka Eszter

14.00

Süveges Luca

14.10

Somlai Flóra

14.20

Sigmond Sára

14.30

Slemmer Eszter

14.40

Sándor Eszter 

14.50

Sövegjártó Levente

15.00

Speulta Zsófia

15.10

Spiák Bálint Attila

15.20

Sütő Marcell

15.30

Sanda Gábor 

15.40

Szabó Ágota

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. március 01. csütörtök

ANGOL

3. bizottság – 38. terem  17 fő

Időpont

Név

13.00

Pekli Áron Zsombor

13.10

Szabó Luca Laura

13.20

Szabó Patrik

13.30

Tóth Bertalan

13.40

Szekeres Márk

13.50

Kósa Boróka

14.00

Szúdy Gergely

14.10

Szücs Johanna

14.20

Szűcs Levente

14.30

Zumpf Botond

14.40

Takács Patrik

14.50

Tasner Virág Boglárka

15.00

Tátrai Gergely József

15.10

Temesfalvi Lili

15.20

Tislér Levente Norbert

15.30

Tóth András

15.40

Szánti Tünde 

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. március 01. csütörtök

ANGOL

4. bizottság – 35. terem  16 fő

Időpont

Név

13.00

Tóth Márton

13.10

Tóth Réka Erzsébet

13.20

Tölgyes Réka

13.30

Trócsányi Laura

13.40

Ujj Norbert

13.50

Vajda Réka

14.00

Vassányi Hunor Csongor

14.10

Vasvári Zsófi

14.20

Vaszily Ákos

14.30

Veres Márton Zoltán

14.40

Vincze Csaba Zsolt

14.50

Vinkler Panna Krisztina

15.00

Volenszki Anna

15.10

Wagonhoffer Vivien

15.20

Wilde Ágnes Kata

15.30

Szlávik Angelika

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. március 01. csütörtök

Biológia

1. bizottság – 26. terem

Időpont

Név

12.30

Kováts Angéla

12.30

László Luca

12.30

Makarész Dóra

13.00

Mester Csanád

13.10

Mészáros Róza

13.20

Molnár Blanka

13.30

Orbán Tamás

13.40

Paksi Áron

13.50

Papp Krisztina

14.00

Pető Luca

14.10

Pungor-Aguilar Anna

14.20

Rugovics Flóra Anna

14.30

Schermann Marcell

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. március 01. csütörtök

Biológia

2. bizottság – 29. terem

Időpont

Név

12.30

Simai Zsófia Réka

12.30

Somlai Flóra

12.30

Soós Zsofia

13.00

Stadler Balázs Marcell

13.10

Szabó Eszter

13.20

Szautner Katalin Enikő

13.30

Vincze Csaba Zsolt

13.40

Tánczos Réka Rafaella

13.50

Tehel Vivien

14.00

Tokai-Kiss Zsófia Márta

14.10

Tombor-Madarssy Koppány

14.20

Tóth Bertalan

14.30

Vajda Péter

14.40

Kósa Boróka

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. március 01. csütörtök

NÉMET

1. bizottság – 21. terem   12 fő

Időpont

Név

13.00

Pölös Gréta Boglárka

13.10

Prém Orsolya

13.20

Ránkl Eszter Róza

13.30

Remetei Sára Anna

13.40

Rugovics Flóra Anna

13.50

Schei András

14.00

Sefcsik Ildikó Vivien

14.10

Selyem Gergő

14.20

Sepsi Réka

14.30

Somlóvári Gergő

14.40

Soós András Milán

14.50

Süle Anna

 

Szóbeli vizsgabeosztás - 2018. március 01. csütörtök

NÉMET

2. bizottság – 25. terem 13 fő

Időpont

Név

13.00

Süveges Luca

13.10

Svéd Petra

13.20

Szabó Ágnes

13.30

Szauter Benedek

13.40

Tomka Lukács István

13.50

Tróbert Blanka Luca

14.00

Tulok Fanni

14.10

Urbauer Anett

14.20

Váradi Zalán

14.30

Kardos Luca

14.40

Varga Regina Kata

14.50

Wagner Dorottya

15.00

Varga Ágnes

 

             A kiírt időpontok előtt ½ órával kell megjelenni az iskolában!