Tisztelt Érdeklődők!

A Vetési Albert Gimnázium szeretettel várja Önöket az Anne Frank – Történelem a mának című kiállításon, melyet 2018. február 5. és február 28. között hétköznap 9-15 óráig lehet megtekinteni az iskola aulájában. A kiállítás anyagát az amszterdami Anne Frank Ház állította össze. Témája Anne Frank és családja történetének bemutatása annak történelmi kontextusában. Célja a demokráciára, toleranciára nevelés az aktív részvétel igényének kialakításával. A kiállításra 8-12. osztályos diákokat, diákcsoportokat várunk, illetve minden érdeklődőt akár csoportosan, akár egyénileg. A tárlat kortárs tárlatvezetők közreműködésével tekinthető meg. Látogatási szándékukat kérjük, előre jelezzék a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen!