Híreink

Kedves leendő nyelvvizsgázók!

Örömmel értesítünk benneteket, hogy megjelent az első sikeres nyelvvizsga támogatásáról szóló rendelet! A szülők és a diákok könnyebb tájékoztatása érdekében a LanguageCert vizsgaközpont összeállított egy, a nyelvvizsga támogatássalkapcsolatos GYIK dokumentumot, melyet folyamatosan bővítenek a beérkező kérdések, illetve a vizsgahelyek visszajelzéseitek függvényében. A támogatás igényléséhez szükséges nyomtatvány szintén elérhető. Figyelmetekbe ajánljuk a következő LanguageCert B2 és C1 szintű vizsga időpontjait:

-          írásbeli vizsga: 2018.02.10. (szombat),

-          szóbeli vizsga: (várhatóan) 2018.02.09. (péntek) délután.

A jelentkezési határidő: 2018. január 26.

Az eredményközlés időpontja: 2018. március 10.

A bizonyítvány kiállításának határideje: 2018. április 10.

A 2018. évi vizsgaidőszakok időpontjairól a LanguagCert, illetve a gimnázium oldalán tájékozódhattok. Szintén érdemes követni az 57-es terem melletti faliújságot!

Jó felkészülést és sikeres vizsgát kíván az angol nyelvi munkaközösség!