Híreink

Nyílt napok a Vetésiben

Kedves 8. osztályos diákok!

Iskolánk az idei tanévben is megszervezi hagyományos nyílt napját az általános iskolák 8. osztályos diákjai részére. A vidéki diákokat november 14-én kedden, a veszprémieket november 23-án csütörtökön  várjuk. Gyülekező és regisztráció mindkét nap 12 órától, majd a Diákönkormányzat tagjai megmutatják vendégeinknek az iskolát és beszélnek a gimnáziumi életről. 6. és 7. órában lehetőséget biztosítunk két tanóra meglátogatására. A vidéki diákokat arra kérjük, november 2. és 10. között ezen a felületen regisztrálva jelezzék, hogy a megadott tanórák közül melyikeken szeretnének részt venni. Szüleiknek november 14-én 12.45-kor tartunk tájékoztatót a jövő szeptemberben induló képzéseinkről. A veszprémi diákok regisztrációja november 15-én szerdán kezdődik.

 A jelentkezés lezárult