Híreink

Tudnivalók a 9.Ny-es osztályok számára

A 2017-18-as tanévre megrendelt matrózblúz, testnevelés póló és nyakkendő átvehető 2017. augusztus 25-én pénteken 8-13 óráig a 2-es teremben vagy a tanévnyitó előtt. A tankönyvek szeptember 1-jén, az első tanítási napon kerülnek kiosztásra. A diákigazolvány igénylő rendszer 2017. június 23-án leállt és a mai napig nem került megnyitásra, ezért akinek szüksége van rá (pl. bérlethez), az a diákigazolványt helyettesítő 3. típusú igazolást 2017.08.23-án szerdán az ügyeleti napon, vagy pénteken a matrózblúz, póló, nyakkendő kiosztásakor átveheti. Fontos, hogy átmenetileg a bérletre a diákok írják rá tollal a 7-es számmal kezdődő oktatási azonosítójukat! Az Oktatási Hivatal előzetes tájékoztatása alapján a rendszer várhatóan csak szeptember 4-én nyílik meg.