Kedves 8. osztályos diákok!

Iskolánk az idei tanévben is megszervezi hagyományos nyílt napját az általános iskolák 8. osztályos diákjai részére. A vidéki diákokat november 15-én kedden, a veszprémieket november 24-én csütörtökön várjuk. Gyülekező és regisztráció mindkét nap 12 órától, majd a Diákönkormányzat tagjai megmutatják vendégeinknek az iskolát és beszélnek a gimnáziumi életről. 6. és 7. órában lehetőséget biztosítunk két tanóra meglátogatására. Minden érdeklődőt arra kérünk, november 1. és 11. között ezen a felületen regisztrálva jelezze, hogy a megadott tanórák közül melyikeken szeretne részt venni. A vidéki diákok szüleinek november 15-én 13 órakor, a veszprémieknek 24-én 17 órakor tartunk tájékoztatót a jövő szeptemberben induló képzéseinkről.

A veszprémi diákok jelentkezését november 18-ig (péntekig) meghosszabbítottuk!

A jelentkezések lezárultak.