2016. október 14-én pénteken került sor a Vetési Gimnázium hagyományos Gólyaavatójára. Délután 3 és este 9 óra között a 4 bejövő osztályunk először egy érdekes és izgalmas feladatokkal teletűzdelt vetélkedőn mérte össze tudását, majd a pizzás vacsora után bemutatták az iskola többi osztályának tánctudásukat, az előzetesen elkészített zászlót és kabalafigurát, elszavalták a „Varjakat” dicsőítő költeményüket. A nap lezárásaként az évfolyam valamennyi gólyája letette a gólyaesküt, ezzel vált teljes jogú vetésis diákká. A vetélkedőt igen szoros küzdelemben a 9.KNY/C osztály nyerte meg. Köszönjük a szervezést a Diákönkormányzatnak, a végzős osztályok „Varjainak” és Varga Balázs tanár úrnak! A nap folyamán készült fényképek itt megtekinthetők.