Iskolánk tanulói minden évfolyamon szép számban versenyeztek. A legjobb eredményt Sipos Beatrix (13.A) érte el, aki a végzősök között megyei 1. helyezett lett (tanára Kristóf Gábor).  A további évfolyamok legjobb versenyzői: a 11. évfolyamon Kristóf Mátyás (11.A) 4. helyen (tanára: Gáncsos Gabriella), míg Surányi Balázs (11.C) 7. helyen végzett. A 10. évfolyamon Pálfy Gergő (10.C)  7. (tanára Kádár Jutka), Bús Benedek (10.A) 8. (tanára Kovács Ilona), míg Berek Zsolt (10.D) 9. (tanára Kádár Jutka) helyezést ért el. A 9. évfolyamon Adorján Angéla (9.B) 7., Podolyák Tímea (9.B) 9. lett (tanáruk Gáncsos Gabriella). A nyelvi előkészítő évfolyamon Nagy Zsombor (9.NY/D) 7. (tanára Kádár Jutka),  Bartha Dániel (9.KNY/C) 9. helyen (tanára Imreh László) végzett. Gratulálunk versenyzőinknek!