A Magyar Természetvédők Szövetsége országos versenyt hirdetett „7.5 milliárdos kérdés” címmel 2015 őszén. A három fordulóból álló versenyre 164 csapat jelentkezett, köztük iskolánk Biosz 11.A nevű csapata is. A változatos feladatok megoldása közben a diákok megismerkedhettek többek között napjaink környezeti, gazdasági és szociális problémáival. Az egyes fordulókban elért pontszámok alapján a legjobb 10 csapat került a december 15-én megrendezett budapesti döntőbe, melyen csapatunk 4. helyezést ért el. Az utolsó megmérettetésen részt vevő csapattagok: Arnóczki Renáta, Kovács Luca, Papp Dorottya. Gratulálunk a lányoknak és felkészítő tanáruknak, Csatári Nóra tanárnőnek! A versenyen készült fényképek itt megtekinthetők.